Lista puilor pierduti pana la data de 12 iulie

DREA TEAM GAESTI 1038184,4043281,1038370
TEAM JANKO & KORODI 188025,188028
TANASE & BARDAHAN 414630
NITU VIO 44243
GAUST GERHARD 0244-212
TEAM MC & PI  287152
TEAM VERES & GHETI 336391,337673
MORARU VIRGILIU NICOLAE 126456
TURCU NICOLAE 1077943
PALTAU TIBOR 188519
STROE FLORIN ALIN 2065399
TEAM OLR 025729
DICU GHEORGHE 356164
LUPU IOAN 1002215
DERBY INT BRASOV 5075105
NAGY GYULA 182818,182820
LUCKAS STEFAN 147103
GEORGESCU CLAUDIU 5066209
TEAM BARTOLOMEU 5035019
MANAILA CRISTIAN 5132911
ANDREI SILVIU 1075093
STETCO VIOREL 1021337
CARCIUMARU IOAN MARIUS 5070553
MUNTEAN VASILE 4087650
ADRIAN MOGAJA & RADU BUZURA 529628
KADAR ISTVAN 185374
FILIP STEFAN 4093401,4093448
TEAM MIRA 4082811
BRATIAN FLORIN 4094387,4094347
CLASS888 23
SIDOR & STEFANESCU 260077
MIRCEA IULIAN 2038302
IACOB MARINEL 195230
APOSTOLESU NICOLAE 2011815
DINCA MARIAN CATALIN 191601
BILIBOACA SEBASTIAN & CODRUT 5078704,508703
FAM FLOROIU 006933
GROSU SORIN 442786
FRATII HERMENEANU 37928
DURBACA & SZABO 5031277
MITITELU DANIEL 03336-1084
TEAM GUTAS M & S & VELOCCI M & ALBUSOIU I 379565

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *