Semifinala Valea lui Mihai – lista sosiri

Listă sosire: 27.08.2018 : SEMIFINALA – Valea lui Mihai

Actualizare 28.08.2018 – ora 20:50

Loc Seria Nume   Crescător Sosire Viteza Punctaj
1 RO-18-427267 STEFAN 67   DREA TEAM GAESTI 14:15:36.61 934.88 7.25
2 RO-18-027009 VANESSA   SUSEANU EDUARD & PETRUSA ALEX 14:19:08.87 926.37 14.49
3 RO-18-4093409 TRY   FILIP STEFAN 14:19:11.91 926.25 21.74
4 RO-18-5033297 AMIRA   TEAM BARTOLOMEU 14:21:08.97 921.62 28.99
5 RO-18-5078702 DOLORES   BILIBOACA SEBASTIAN & CODRUT 14:25:56.02 910.47 36.23
6 RO-18-009925 LIONA   STROE MARIAN 14:26:48.12 908.47 43.48
7 RO-18-218156 TISHA   CHITU VANENTIN 14:26:55.35 908.20 50.72
8 BE-18-6167403 BRITA   DICTUS & IANCU 14:26:56.75 908.14 57.97
9 NL-18-5132903 BEAUTY   MANAILA CRISTIAN & ALEX & MIRUNA 14:26:59.49 908.04 65.22
10 RO-18-005305 CAMORA   MARIUS ANDREI 14:27:00.31 908.01 72.46
11 RO-18-218162 LEONARDO   CHITU VANENTIN 14:27:02.48 907.93 79.71
12 RO-18-191188 PEABODY   MUCEANU ALIN & MANOLE ADRIAN 14:27:21.33 907.21 86.96
13 RO-18-218165 MAKELELE   CHITU VANENTIN 14:28:10.09 905.35 94.20
14 RO-18-284643 ALPHA   TEAM M.C.&P.I. 15:58:17.83 738.06 101.45
15 IT-18-379429 LAMPARD   TANASA DANIEL 16:00:53.26 734.16 108.70
16 RO-18-358710 PAUN 10   DREA TEAM GAESTI 16:02:39.39 731.52 115.94
17 RO-18-3048729 RITA   ADRIAN MOGAJA & RADU BUZURA 16:19:47.24 706.92 123.19
18 RO-18-025755 SABRINA   TEAM OLR 16:49:51.12 667.51 130.43
19 RO-18-5035218 PEABADY   FAM. LEPADATU 16:51:24.85 665.58 137.68
20 GB-18-44245 COMET   TEAM TESS 17:06:54.75 647.04 144.93
21 IT-18-437903 NAKEISHA   RSR ITALPIGEONS LOFT 17:12:08.12 641.02 152.17
22 RO-18-337619 DEVONSHA   TEAM VERES & GHETI 17:15:44.34 636.94 159.42
23 RO-18-5031200 ZAPATA   DURBACA & SZABO 17:16:03.75 636.57 166.67
24 RO-18-182194 DOLCE   BARABAS MIHALY 17:16:07.91 636.49 173.91
25 RO-18-218157 WENGAR   CHITU VANENTIN 17:16:09.75 636.46 181.16
26 RO-18-005341 FLORETTA   MARIUS ANDREI 17:21:48.05 630.18 188.41
27 RO-18-024574 TIA   BREBEAN BOGDAN 17:33:00.84 618.05 195.65
28 RO-18-027008 FILIPE   SUSEANU EDUARD & PETRUSA ALEX 17:45:08.41 605.44 202.90
29 RO-18-036748 GABY   DR VALENTIN BICHIR 17:45:36.42 604.97 210.14
30 BE-18-2042421 NICOLE   A & I – BUSUIOC 17:47:24.75 603.14 217.39
31 BE-18-3042332 PUYOL   A & I – BUSUIOC 17:54:24.95 596.14 224.64
32 RO-18-3005435 JEREMY   ROMAN SERGIU 17:58:05.05 592.54 231.88
33 RO-18-336341 CAMELLA   TEAM VERES & GHETI 18:05:46.52 585.14 239.13
34 RO-18-005328 SARMELITA   MARIUS ANDREI 18:07:33.73 583.44 246.38
35 IT-18-379438 ALBERTINE   TANASA DANIEL 18:15:21.25 576.17 253.62
36 RO-18-287153 SARA   TEAM M.C.&P.I. 18:39:57.29 554.34 260.87
37 RO-18-027002 SHEILA   SUSEANU EDUARD & PETRUSA ALEX 18:42:08.09 552.48 268.12
38 RO-18-4094377 VANESSA   BRATIAN FLORIN 18:55:43.87 541.19 275.36
39 RO-18-188036 BRIANA   TEAM KORODI & JANKO 18:55:44.94 541.18 282.61
40 RO-18-5031196 ARSENE   DURBACA & SZABO 19:24:31.45 518.74 289.86
41 RO-18-4093405 CHEST   FILIP STEFAN 19:28:40.34 515.66 297.10
42 RO-18-218751 LONDRA   ARON LUCIAN 19:33:00.70 512.47 304.35
43 IT-18-379435 ELODIE   TANASA DANIEL 19:37:49.97 508.98 311.59
44 RO-18-307152 MONTOYA   TANASE & BARDAHAN 19:50:16.81 500.18 318.84
45 R0-18-260009 VICKY   SIDOR & STEFANESCU 19:55:04.28 496.87 326.09
46 RO-18-5033107 KEVYN   DRAGOIU DAMIAN 19:55:24.40 496.64 333.33
47 RO-18-1002208 JULIEN   LUPU IOAN 19:58:01.78 494.85 340.58
48 RO-18-4094368 VIEIRA   BRATIAN FLORIN 06:21:26.36 266.49 347.83
49 RO-18-337612 AIDA   TEAM VERES & GHETI 06:28:22.12 265.13 355.07
50 RO-18-5066208 CHRISTIAN   GEORGESCU CLAUDIU 07:24:26.76 254.61 362.32
51 RO-18-218154 MARIA BELLA   CHITU VANENTIN 07:42:45.72 251.36 369.57
52 IT-18-468403 ERIC   TEAM GUTAS M.&S.+ VELOCCI M. & ALBUSOIU I. 07:57:33.53 248.79 376.81
53 RO-18-5031294 PERFECTA   DURBACA & SZABO 08:03:47.23 247.72 384.06
54 RO-18-2044931 NISSA   STROE FLORIN ALIN 08:25:43.82 244.04 391.30
55 RO-18-356160 VERDA   DICU GHEORGHE 08:26:11.22 243.96 398.55
56 RO-18-027101 MARMOT   SUSEANU EDUARD & PETRUSA ALEX 08:34:05.15 242.66
57 RO-18-3005414 DEVORA   ROMAN SERGIU 08:46:55.07 240.58
58 BE-18-2042424 BENZEMA   A & I – BUSUIOC 08:49:58.64 240.09
59 RO-18-188022 ARMEANCA   TEAM KORODI & JANKO 09:19:56.29 235.39
60 RO-18-218158 REUBEN   GROSU SORIN 09:24:43.77 234.65
61 RO-18-5031290 MARA   DURBACA & SZABO 09:35:16.65 233.05
62 RO-18-1038179 BEBE 179   DREA TEAM GAESTI 09:46:35.86 231.35
63 RO-18-5031182 CALYNDA   DURBACA & SZABO 09:56:01.62 229.96
64 RO-18-1002219 SY IVAIN   LUPU IOAN 09:57:28.24 229.75
65 RO-18-188029 CAPONE   TEAM KORODI & JANKO 09:58:21.92 229.62
66 RO-18-356130 ALADDIN   DICU GHEORGHE 10:09:41.62 227.97
67 RO-18-5038498 STANLEY   SAVA ANATOLIE 10:14:39.93 227.25
68 GB-18-44252 DELMONICO   TEAM TESS 10:18:24.84 226.72
69 RO-18-284644 ELIANA   TEAM M.C.&P.I. 10:20:40.82 226.39
70 RO-18-427254 STEFAN 54   DREA TEAM GAESTI 10:21:20.58 226.30
71 IT-18-379566 BAMBOOCHA   TEAM GUTAS M.&S.+ VELOCCI M. & ALBUSOIU I. 10:27:09.04 225.48
72 RO-18-4093445 FUMES   FILIP STEFAN 10:48:38.85 222.48
73 RO-18-4087621 TOPPER   MUNTEAN VASILE 11:17:03.88 218.64
74 RO-18-358702 PAUN 02   DREA TEAM GAESTI 11:23:50.04 217.75
75 RO-18-217686 BEBE 686   DREA TEAM GAESTI 12:07:54.06 212.09
76 RO-18-218159 DURACEL   GROSU SORIN 13:12:43.20 204.29
77 RO-18-356155 SISSOKO   DICU GHEORGHE 13:58:47.83 199.09
78 RO-18-217682 BABE 682   DREA TEAM GAESTI 14:56:16.50 192.95
79 RO-18-5008688 BREZZIANA   PETREA ADRIAN 15:28:35.24 189.67
80 RO-18-005321 DAMIAN   MARIUS ANDREI 16:51:47.53 181.70
81 RO-18-1077945 PATRICK   TURCU NICOLAE 17:22:56.56 178.89
82 RO-18-5075923 ADELLA   LAURENTIU STOICA 20:06:25.86 165.45

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *